Новорічні ялинки

Наближається Новий рік. Лісівники ДП «Лебединський лісгосп» вчасно підготувалися до новорічних та різдвяних свят. Вони готові забезпечити підприємців і громадян красивими, екологічно-чистими, законно заготовленими новорічними ялинками та соснами, захист яких підтверджено наявною на кожному дереві пластиковою биркою з нанесеним штрих – кодом для електронного обліку.

Новорічні ялинки можна придбати в лісництвах лісгоспу або на ялинковому базарі, який буде працювати з 14.12.2019 р. по 28.12.2019 р. з 8:00 до 15:00 години на Соборній площі (біля магазину «Книголюб») м.Лебедин. Також, в м.Суми за адресою: вул. Г.Кондратьєва, 181 (біля магазину АТБ). Детальну інформацію щодо придбання новорічних ялинок Ви можете дізнатися зателефонувавши за тел. 2-09-14 та 2-07-12.

При реалізації на кожну лісову красуню причеплять пластикову бирку з нанесеним штрих – кодом. Даний штрих – код бирки несе інформацію завдяки якій можна визначити відповідність товару супровідним документом, тому будь-якому працівнику міліції або інших правоохоронних органів, лісовій охороні лісгоспу буде легко перевірити законність придбаних лісових красунь. Тому, якщо при перевірці і реалізації новорічної ялинки на ній не буде бирки, то дерево вважатиметься самовільно зрубаним.

Цього року лісові красуні на ринку  в середньому коштуватимуть :