Профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2014 р. та укладанню колдоговору на 2015 р.

21 січня 2015 року в актовому залі ДП «Лебединський лісгосп» відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2014 р. та укладанню колдоговору на 2015 р.. Участь у конференціїі взяли голова профспілки Сумської обласної профспілкової організації працівників лісового господарства М. М. Шпакович, директор ДП «Лебединський лісгосп», голова ППО ДП «Лебединський лісгосп» та делеговані члени профспілки лісгоспу.

Присутні заслухали звіт директора ДП «Лебединський лісгосп» І.М. Гуріна та голови первинної профспілкової організації ДП «Лебединський лісгосп» А.С. Розенка щодо виконання колдоговірних зобов’язань в минулому році. Під час конференції розглянули ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організацію й проведення заходів культурно-масової та спортивної роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства М.М. Шпакович у своїй доповіді акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2015 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.

You must be logged in to post a comment.