Лісова галузь має стати самоокупною та інвестиційно привабливою, – Голова Держлісагентства

«Бачу чотири напрями реформування лісової галузі, зокрема, створення господарюючого суб’єкта, нової лісової охорони, запровадження електронного обліку деревини, а також електронної системи закупівель», – про це заявив в ході обговорення питань реформування лісової галузі Голова Державного агентства лісових ресурсів України Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, що 3 листопада відбулось засідання круглого столу щодо реформування лісового господарства за участі начальників обласних управлінь, ветеранів лісової галузі, представників громадських організацій та регіональних представників влади. Лісову галузь Сумщини представили начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець та голова Сумського обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович, також на засіданні був присутній керівник апарату Сумської ОДА Олег Сухонос.

На засіданні було представлено концепцію реформування лісового і мисливського господарства. Держлісагентство пропонує впровадити електронний облік для постійних лісокористувачів. Це надасть можливість відслідковувати походження і рух деревини, запобігати незаконному її обігу та заощадить державі близько 2 млрд грн.

Голова Держлісагентства повідомив, що в рамках реформування готовий підписати Меморандум, щодо соціального захисту працівників. «Галузь потребує реформ. Основне завдання – покращити соціальне становище працівників, забезпечити самоокупність та інвестиційну привабливість»,- підкреслив Олександр Ковальчук.

DSC_9256 DSC_9274

You must be logged in to post a comment.