Про бюджетне фінансування лісового та мисливського господарства у 2016 році

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 № 928 за КПКВК 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» передбачено бюджетне фінансування в сумі 66 млн грн для утримання об’єктів природо-заповідного фонду та бюджетних установ.

Фінансова підтримка ведення лісового та мисливського господарства взагалі відсутня.

У 2014 році фінансова підтримка галузі становила 377,4 млн. грн, у 2015 – 344,6 млн. грн.

Зважаючи на вищенаведене та з метою забезпечення повноцінного функціонування галузі, зняття соціальної напруги на підприємствах галузі, Державне агентство лісових ресурсів України звернулося з проханням про виділення необхідного фінансування з бюджету за КПКВ 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів у лісовому фонді» в сумі 422,6 млн. грн. до Прем’єр-міністра України, Мінагрополітики(головного розпорядника), Мінфіну, Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Крім того, до внесення змін до Державного бюджету України на 2016 рік, Держлісагентство запропонувало підприємствам ресурсних областей надати поворотну фінансову допомогу підприємствам нересурсних областей та лісозахисним підприємствам, іншим підприємствам з вузькою спеціалізацією в обсязі потреби коштів на перший квартал.

Прес-служба Держлісагентства

You must be logged in to post a comment.