Підсумки лісокультурного сезону

У 2016 році ДП “Леdscn3300бединський лісгосп” вдало закінчив лісокультурний сезон. Про це свідчить виконання планових лісокультурних показників та отримання планової приживлюваності лісових культур 3-х років.

Особливо хотілось би відмітити роботу базового розсадника в Бишкінському лісництві. Завдяки злагодженій роботі колективу вдалося повністю забезпечити якісним садивним матеріалом потреби лісгоспу для весняної лісокультурної кампанії та декоративним садивним матеріалом місцеве населення.

У цьому році, за данимdscn3306и осінньої інвентаризації, лісгоспу вдалося отримати понад 650 тис.шт сіянців головних лісоутворюючих порід таких, як сосна звичайна, дуб звичайний та інші.

А також близько 3,5 тис.шт. найбільш популярних саджанців декоративних рослин таких, як самшит вічнозелений, ялівець звиdscn3303чайний, ялівець козацький, туя західна, катальпа, спірея японська та каштан кінський.

ДП “Лебединський лісгосп” з кожним роком все більше розвивається в напрямку вирощування декоративного посадкового матеріалу. Про це dscn3307свідчить збільшення асортименту та кількості вирощуваних на базовому розсаднику декоративних рослин, а також модернізація теплиці туманною системою крапельного зрошення. Ця система дозволяє створювати мікроклімат, необхідний для вирощування покращеного посадкового матеріалу.