Відтворимо ліси разом

Яке важливе значення має ліс для всього людства, говорити не потрібно. Лісові насадження – це легені планети, не буде лісу – не буде й людства. Але з різних причин це розуміють далеко не всі.
Зараз у світі, з його урбанізацією, розвитком технології й глобалізації, багато людей стали віддаленими від природи. Вони не уявляють важливості лісів і ролі лісового господарства.
Саме для виховання в молоді району, бережливого ставлення до природи, покращення екологічного навчання, поглиблення теоретичних знань з біологічних предметів, набуття поняття про лісівництво, одержання знань про діяльність лісового господарства проводиться Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартувала 21 березня (Міжнародний день лісу) та буде тривати до 21 квітня (Дня довкілля). 
Не оминув даний захід і Лебединський край. Цього року Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” була проведена 19 квітня на території Лебединського лісництва ДП “Лебединський лісгосп”. В акції взяли участь представники двох учнівьких лісництв (Московсько-Бобрицьке, Рябушківське), студенти Лебединського вищого професійного училища лісового господарства, представники громадських організацій, місцева влада, ЗМІ та інші. Були доповнені лісові культури на площі 2,0 га шляхом висаджування 1,5 тисячі сіянців сосни звичайної. Надихали учасників акції садити дерева поруч створені у 2015 році в рамках Акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” чотирьохрічні лісові культури сосни звичайної. Після клопіткої роботи всі охочі поласували смачною кашею та солодощами.