Відпочивайте безпечно!

Задля попередження пожеж у природних екосистемах, Лебединський районний сектор ДСНС України у Сумській області та ДП “Лебединський лісгосп” звертаються до мешканців та гостей району щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

Забороняється розводити багаття ближче, ніж за 50 м до хвойного та 25 м до листяного лісу, а також у вітряну погоду. Якщо й вирішили розвести вогонь, вибране місце слід добре розчистити, а після відпочинку багаття треба обов’язково загасити і засипати землею. Не залишайте вогнище без нагляду! Місце відпочинку після себе потрібно прибрати, адже залишені на сонці скляні пляшки здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Слідкуйте за дітьми, пояснюйте їм правила безпеки, не дозволяйте гратися з вогнем чи запалювальними матеріалами. Якщо ви стали свідком пожежі, негайно телефонуйте за номером служби порятунку 101.

Пам’ятайте! Вогонь несе небезпеку, завдає шкоди навколишньому природному середовищу, призводить до людських жертв та травм! Зробіть усе можливе, щоб не допустити пожеж!

Лебединський районний сектор

Управління ДСНС України у Сумській області,

ДП “Лебединський лісгосп”