Перші результати лісокультурних робіт на базовому розсаднику ДП «Лебединський лісгосп»

Для створення нових лісів потрібний якісний посадковий матеріал. Для цього в лісгоспі при Бишкінському лісництві побудований базовий розсадник, який забезпечує якісним садивним матеріалом потреби лісгоспу під час лісокультурної кампанії та декоративним садивним матеріалом місцеве населення. На 3,3 гектарах розсадника розміщено посівне, шкільне відділення та теплиця. У цьому році лісгосп створив посіви на площі 0,44 га та планує отримати більше 500 тис.шт. сіянців головних лісоутворюючих порід (сосна звичайна, дуб звичайний, дуб червоний, горіх грецький, гіркокаштан кінський, береза повисла).

У шкільному відділенні вирощуються такі декоративні рослини різних різновидів як самшит, ялівець, туя, ялина, спірея, вейгела, верба, катальпа, барбарис, горіх та інші.

Також, для вирощування посадкового матеріалу у контрольованому середовищі на базовому розсаднику використовується теплиця, посівне відділення якої складає 144 м². Дана теплиця обладнана системою туманного зрошення, яка забезпечує краще укоріння черенків за рахунок рівномірного зволоження грунту та повітря, а також забезпечує кращу зручність при виконанні зрошувальних робіт.

За довідками про продаж декоративних саджанців звертатися до ДП «Лебединське лісове господарство», Сумська область, м. Лебедин, вул. 19 Серпня, 2, тел. (05445) 2-09-14, 067-542-39-62.