Робочий візит голови Сумської РДА Віталія Бурбики

Вчора з робочим візитом до ДП “Лебединський лісгосп” завітав голова Сумської РДА Віталій Бурбика. Його основною метою було ознайомитись з діяльністю нашого підприємства.

У процесі поїздки гості відвідали збудовану лісову дорогу та лісові культури у Межиріцькому лісництві, базовий розсадник Бишкінського лісництва, а також ознайомилися з садибою лісгоспу та лісопожежною станцією.

Під час відвідування базового розсадника директор ДП “Лебединський лісгосп” Віталій Баранов доповів про основні виробничі та економічні показники лісгоспу, а також зауважив, що на даний момент базовий розсадник повністю забезпечує потреби лісгоспу в садивному матеріалі, а більше того, частково окупається за рахунок реалізації декоративного посадкового матеріалу.

Після ознайомлення з роботою підприємства гості взяли участь в урочистих зборах присвячених Дню працівника лісу, який традиційно відзначається у третю неділю вересня. В урочистостях взяли участь голова Сумської РДА Віталій Бурбика, голова Лебединської РДА Віктор Химич, заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Євген Фролов і директор ДП “Лебединський лісгосп” Віталій Баранов. Вони привітали працівників лісгоспу з професійним святом та вручили почесні грамоти і подяки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA