Оголошуємо конкурс на кращу годівничку!Нагодуйте птахів взимку, а вони віддячать вам влітку!


За ініціативи Державне агентство лісових ресурсів України з метою допомоги птахам, а саме розміщення годівничок у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на територіях шкіл, дитячих садочків, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведенняширокої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, Державне підприємство “Лебединське лісове господарство” спільно з Районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради проводить загальнодержавну акцію «Нагодуй птахів взимку».

ДП “Лебединський лісгосп” звертається до громадськості з пропозицією долучитись до участі в загальнодержавній акції, виготовити та розвісити годівнички для птахів на присадибних ділянках, парках, скверах!Нагодуйте птахів взимку, а вони віддячать вам влітку!

Звертаємо увагу на суворому дотриманні обмежень викликаних необхідністю недопущення поширення COVID 19.

В рамках акції оголошується дистанційний (заочний) конкурс “Краща годівничка” серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Лебедин та Лебединського району. Для участі в конкурсі необхідно надіслати якісні фотографії учасника разом із виготовленою годівничкою та фото процесу встановлення годівничики. Фотороботи надсилати на електронну адресу РБДЮТ domtvor@i.ua з поміткою «Для Гончар». Фотоматеріали приймаються до 8 грудня 2020 року. Від одного учасника приймається одна фоторобота. До фото повинна бути візитівка з даними про учасника конкурсу:

  • прізвище, ім’я, по-батькові учасника (автора роботи);
  • вік;
  • клас;
  • повна назва навчального закладу.

Фотографії, представлені без вищезазначених даних, без дотримання вимог – журі не розглядатиме.