Колективний договір на 2021 рік – укладено

27 січня 2021 року в актовій залі ДП «Лебединський лісгосп» відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2020р. та укладанню колдоговору на 2021р.. У конференціїі взяли участь перший заступник начальника управління СОУЛМГ Віталій Ігнатченко, директор ДП «Лебединський лісгосп» Віталій Баранов, голова ПК ДП «Лебединський лісгосп» Антон Розенко та делеговані члени профспілки лісгоспу.

Присутні заслухали звіт директора ДП «Лебединський лісгосп» та голови первинної профспілкової організації ДП «Лебединський лісгосп» щодо виконання колдоговірних зобов’язань в минулому році. Під час конференції розглянули ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організацію й проведення заходів культурно-масової та спортивної роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.

Перший заступник начальника СОУЛМГ Віталій Ігнатченко у своїй доповіді акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2021 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.