Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства посилює протиепідемічні заходи

З введенням на території Сумської області червоного рівня епідемічної небезпеки, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 і попередження захворювання працівників, з урахуванням рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.03.2021 року, наказу Сумського ОУЛМГ від 24.03.2021 № 9-о «Про посилення контролю обмежувальних протиепідеміологічних заходів», Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства продовжує виконувати свої функції у штатному режимі, але посилює протиепідемічні заходи.

А саме:

– Тимчасово обмежене відвідування сторонніми особами адміністративного приміщення управління та проведення особистих прийомів громадян.

– Надання адміністративних послуг щодо оформлення «Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій», а саме отримання та видача документів здійснюватиметься з попереднім погодженням зі спеціалістом, відповідальним за надання даної адміністративної послуги.

– Прийом іспитів для отримання «Посвідчення мисливця» буде проводитись з суворим дотриманням протиепідемічних заходів та за окремим графіком з чітким визначенням часу окремо для кожного екзаменуючого.

Для зв’язку з профільними спеціалістами з зазначених питань необхідно зателефонувати за номером приймальні управління: (0542) 77 05 32.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ.