На Сумщині лісокультурна кампанія набирає обертів: висаджено 705 тисяч дерев

Лісокультурна кампанія, яка стартувала на Сумщині на минулому тижні, щоденно додає в області нові площі молодого лісу. Висадку лісових культур розпочали в усіх державних лісогосподарських підприємствах Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства і за тиждень встигли заліснити 108,5 га. Це значить, що за програмою Президента України «Зелена країна» на Сумщини додалося понад 100 га лісу.

Найбільше, 60 га, висадили у Лебединському держлісгоспі, 27,5 га – у Конотопському, 7 га – у Сумському лісгоспі, 5 га – у Шосткинському, 3 га – у Свеському та по 2 га – у Краснопільському, Охтирському та Тростянецькому підприємствах.

У лісгоспах, де площі висадженого лісу поки незначні, причиною є і погодні умови, адже в багатьох куточках області, особливо там, де чорноземи, ґрунт ще не встиг відтанути. Інший фактор – це небезпечність виконання будь-яких робіт в місцях, що були під окупацією  і де тривали активні бойові дії. Там лишилась величезна кількість мін і наразі відповідні служби працюють над розмінуванням територій.

Завершити лісокультурну кампанію держлісгоспи планують вчасно і повному обсязі. Висадка лісу триває.