Проведення Дня охорони праці в ДП “Лебединський лісгосп”

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

Наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.

Цього року тема проведення Дня охорони праці була адаптована до подій, які відбуваються на території нашої країни вже більше ніж два місяці, а саме агресивної воєнної агресії російської федерації. В кожному підрозділу державного підприємства “Лебединське лісове господарство”, керівником структурного підрозділу спільно з інженером з охорони праці, проведені семінари для покращення обізнаності працівників підприємств щодо попередження нещасних випадків під час виконання робіт в зоні можливого проведення бойових дій, підготовки персоналу до евакуації у разі раптової військової ескалації, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також надання першої медичної допомоги в критичних умовах. Робітники підприємства проявляли активність і зацікавленість при проведенні семінарів.

Нагадуємо, що у Сумській області діє розпорядження обласної військової адміністрації  “Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану”.

Бережіть себе та своїх близьких.

Слава Україні!