Спільне вирішення проблем та допомога один одному у важку хвилину – правило життя сумських лісівників

Згуртованість, спільне вирішення проблем та допомога один одному у важку хвилину – завжди було невід’ємною рисою працівників лісової галузі. Солідарність та корпоративна підтримка – правило життя і те, що робить колективи лісогосподарських підприємств потужними, як з економічної точки зору, так і з моральної. Війна лише підтвердила цю істину і продемонструвала спроможність лісівників робити свою професійну справу і, водночас, творити добро за будь-яких обставин.

Не дивлячись на те, що у березні цього року із-за активних бойових дій фінансовий стан держлісгоспів Сумського ОУЛМГ в рази погіршився, підприємства не лише забезпечили виконання всіх своїх функцій: висадка лісу, готовність до пожежонебезпечного періоду, пошук шляхів реалізації продукції, сплата податків та виплата заробітної плати працівникам, а й спрямували чимало ресурсу і зусиль для нашої спільної справи – Перемоги над ворогом!

105 працівників сумських держлісгоспів поповнили лави ЗСУ, територіальної оборони та інших громадських об’єднань.

Для потреб Держави лісівники Сумщини передали автомобілі, систематично надаються паливно-мастильні матеріали, лісопродукція. На сьогодні загальна сума наданої допомоги вже обраховується мільйонами гривень.

У полі ж особливої уваги свої працівники, які постраждали внаслідок воєнних дій. Таких нараховується 39 чоловік, 27 з яких є працівниками Тростянецького держлісгоспу, 9 – Охтирського та по одному працівникові з Лебединського, Сумського і Конотопського підприємств.

Згуртувавшись, керівництво, профспілка та ТЛУ спрямували на допомогу цим людям 235 тис. грн, з яких 160 тис. грн надало Товариство Лісівників України та 75 тис. грн. – Центральний і Сумський обласний комітети лісівничої профспілки. А самі підприємства вишукали можливість для забезпечення постраждалих працівників необхідними будівельними матеріалами на загальну суму близько 100 тис. грн.

Не можемо ще раз не нагадати, що у важку для Сумщини хвилину, дуже потрібною і досить відчутною була гуманітарна допомога, надана сумським лісівникам колегами з інших регіонів України: Вінницьким, Волинським, Полтавським, Черкаським, Львівським, Закарпатським обласними управліннями лісового та мисливського господарства, а також партнерами з Польщі. Друзі! Дякуємо всім ВАМ!

Гуртуємось і працюємо далі! Адже у нас єдина Україна і спільна мета – Перемога і мирне життя у незалежній, заможній європейській Державі!