У держлісгоспах Сумщини пройшли заходи до Дня охорони праці

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Саме тому питання охорони праці займають чільне місце у повсякденній діяльності лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

День 28 квітня світова спільнота визначила Днем охорони праці. У цей день більш ніж у 100 країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. Цьогорічний День охорони праці проходить під девізом: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

Сумські держлісгоспи долучились до відзначення Дня охорони праці, організували та провели на підприємствах ряд тематичних заходів інформаційного характеру. Зважаючи на невтішні реалії нинішнього часу, спричинені війною, особливу увагу відвели обізнаності працівників підприємств питанням попередження нещасних випадків під час виконання робіт в зоні можливого проведення бойових дій, підготовки персоналу до евакуації у разі військової ескалації, поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також надання медичної допомоги у критичних умовах.

На світлинах: Заходи до Дня охорони праці у Сумському та Лебединському держлісгоспах.