28 червня в Україні відзначають День Конституції.

День Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.

Саме в цей день колектив ДП “Лебединський лісгосп” отримав Подяку від начальника Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за надану благодійну допомогу у сприянні Збройним Силам України, за значний внесок у підтриманні обороноздатності держави, проявлену гідність та патріотизм, громадську активність та самовідданість.

Подяку вручив начальник Другого відділу РТЦК та СП Ігор Ячменьов та особисто подякував директору лісгоспу Баранову Віталію Миколайовичу за надану допомогу та підтримку у цей нелегкий для країни час.