В мисливських угіддях області розпочинається сезон полювання на пернату дичину

В мисливських угіддях області розпочинається сезон полювання на пернату дичину

10 серпня 2013 року о 18.00 год. в мисливських угіддях області розпочинається сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 31 жовтня 2013 року включно.

Дозволено полювання на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого,  галстучника),  голубів (крім голуба-синяка), перепілку,  гусок:сіру, білолобу велику, гуменника.

Затверджені норми добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання. Дозволяється:гусей – 3;   куликів  – 10; курочок водяних  – 4; качок – 5; голубів– 10; пастушків –3;лисок – 6; перепілок  -15; норців великих -2.

Днями полювання визначені субота, неділя та середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спаніелями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – четвер.

До полювання допускаються мисливці, які мають при собі документи на право полювання, передбачені ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»:

Документами на право полювання є:

посвідчення мисливця;

щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушеньправил полювання з відміткою про сплату державного мита;

дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільнакартка тощо);

відповідний дозвіл на право користування вогнепальноюмисливською зброєю;

паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів іптахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разіїх використання під часполювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

В період мисливського сезону в області діятимуть оперативні групи в складі працівників Управління державної служби України, Управління з надзвичайних ситуацій, Управління МВС, природоохоронних органів, користувачів мисливських угідь, представників ЗМІ,

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає мисливців дотримуватися правил полювання та правил пожежної безпеки.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

You must be logged in to post a comment.