21 березня — Міжнародний день лісу

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу. Він був заснований Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН з ініціативи Європейської конфедерації сільського господарства в 1971 році і покликаний привернути увагу до величезного значення всіх видів лісів і лісонасаджень для сталого розвитку і в цілому для безпеки на Землі.
Символічно, що ця дата збігається з днем осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній, де 21 березня вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.
З метою якісної а також активної участі у відзначенні цього  дня працівники ДП “Лебединський лісгосп” провели серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів уроки знань про ліси та тематичні заходи, спрямовані на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів.

IMG_1695Так, працівниками Боровеньківського л-ва для школярів с. Боровенька був проведений урок знань про ліси. Також, юні лісівники Боровеньківського шкільного лісництва “Паросток” з великим захопленням допомагали працівникам лісництва розвішувати шпаківні.
Не оминули увагою і школярів Бишкінської та В. Висторопської загальноосвітніх шкіл. Для них, працівники лісництв провели цікаві та пізнавальні уроки знань про ліс.

SYOzdmRL-tI IMG_2207