Всеукраїнська акція Держлісагенства «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Яке важливе значення має ліс для всього людства, говорити не потрібно. Лісові насадження – це легені планети, не буде лісу – не буде й людства. Але з різних причин це розуміють далеко не всі.
Зараз у світі, з його урбанізацією, розвитком технології й глобалізації, багато людей стали віддаленими від природи. Вони не уявляють важливості лісів і ролі лісового господарства.
Саме для виховання в молоді району, бережливого ставлення до природи, покращення екологічного навчання, поглиблення теоретичних знань з біологічних предметів, набуття поняття про лісівництво, одержання знань про діяльність лісового господарства проводиться Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартувала 21 березня (Міжнародний день лісу) та буде тривати до 16 квітня (Дня довкілля). 
Не оминув даний захід і Лебединський край. Цього року Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” була проведена 7 квітня на території Лебединського лісництва ДП “Лебединський лісгосп”. В акції взяли участь представники трьох шкільних лісництв (Межиріцьке, Ворожбянське, Бишкінське), представники громадських організацій, місцева влада, ЗМІ та інші. Були доповнені лісові культури на площі 3,0 га шляхом висаджування 1,5 тис сіянців сосни звичайної.DSCN3021 DSCN3024 DSCN3047DSCN3044


Також, учасники Акції взяли участь у цікавому лісовому квесті, який допоміг визначити їхні знання про ліс. Переможці квесту були нагороджені почесними грамотами, а на завершення Акції школярі поласували смачною кашею та солодощами.