Передноворічні клопоти лісівників

Наближається новий рік. Для працівників ДП «Лебединський лісгосп» настає клопітка пора. Кожна родина бажає зустріти новий рік святково, нарядивши дома лісову красуню, новорічну ялинку. Щоб не завдати зайвих передноворічних витрат, для Вас – жителі міста Лебедин та району ДП «Лебединський лісгосп» пропонує купувати новорічну ялинку в лісництвах лісгоспу це – Межиріцьке, В.Висторопське, Бишкінське, Лебединське, Радянське та Боровеньківське. Ціни на новорічні ялинки для оптових покупців із лісу становить:

До 1 м – 20 грн.

Від 1,1 м до 2 м – 25 грн.

Від 2,1 м до 3 м – 35 грн.

Більше 3 м – 70 грн.

Вартість новорічної ялинки в конторі лісництва, а також в місті Лебедин біля магазину «Книголюб» становить:

До 1 м – 35 грн.

Від 1,1 м до 2 м – 40 грн.

Від 2,1 м до 3 м – 55 грн.

Новорічні ялинки заготовляються на спеціально створених плантаціях, а також при проведенні рубок догляду в молодняках, їх вирубують проріджуючи занадто густі насадження.

Для забезпечення належної охорони хвойних насаджень в лісгоспі створені мобильні групи з працівників лісової охорони та працівників поліції. Які чергують біля хвойних насаджень цілодобово. За самовільно зрубану ялинку чи сосну передбачена відповідальність згідно ст. 65 Адмінкодексу України «Незаконна рубка пошкодження та знищення лісових культур і молодняка».

За одну найменшу ялинку чи сосну стягується збиток нанесений лісовому господарству в сумі 346,73 грн. та на лісо порушників накладається адміністративний штраф в сумі від 85 грн. до 170 грн.

Шановні жителі Лебединщини! Не нищіть природу, бережіть її, а вона віддячить нам своєю щедрістю і красою.

Гол. лісничий  Анатолій Москаленко