Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі

Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на дачу, до води та лісу. Проводячи дозвілля у лісовій та парковій зоні, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки!

На жаль, не всі громадяни дотримуються правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісах. Так, із початку квітня на території Лебединщини виникли 2 пожежі в лісових масивах, які призвели до пошкодження насаджень вікових дерев. Для запобігання виникнення пожеж працівниками ДП “Лебединський лісгосп” було проведено рейдовий об’їзд підвідомчих лісових володінь, під час якого за порушення правил пожежної безпеки в лісах було застосовано адмінстягнення у вигляді штрафів на 7 громадян за ст.77 КУпАП.

ДП “Лебединський лісгосп” та Лебединський районний сектор УДСНС України у Сумській області наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки з підвищеним рівнем пожежної небезпеки та нагадують, що на осіб винних у пожежах на території лісових масивів буде накладене адміністративне стягнення згідно з чинним законодавством у вигляді штрафів.

На громадян від 85,00 гривень до 250,00 гривень, на посадових осіб від 255,00 гривень до 850,00 гривень.