Про підсумки лісокультурного сезону

У 2017 році ДП “Лебединський лісгосп” вдало закінчив лісокультурний сезон. Про це свідчить виконання планових лісокультурних показників та отримання планової приживлюваності лісових культур 3-х років.

Особливо хотілось би відмітити роботу базового розсадника в Бишкінському лісництві. Завдяки злагодженій роботі колективу вдалося повністю забезпечити якісним садивним матеріалом потреби лісгоспу для весняної лісокультурної кампанії та декоративним садивним матеріалом місцеве населення.

У цьому році, за даними осінньої інвентаризації, лісгоспу вдалося отримати понад 800 тис.штсіянців головних лісоутворюючих порід таких, як сосна звичайна, дуб звичайний та інші.

А також, більше п’ятнадцяти видів найбільш популярних саджанців декоративних рослин таких, як самшит, ялівець, туя, катальпа, спірея, ялина, вейгелла, верба, барбарис, та горіх  у кількількості близько 6,0 тис.шт.

ДП “Лебединський лісгосп” з кожним роком все більше розвивається в напрямку вирощування декоративного посадкового матеріалу. Про це свідчить збільшення асортименту та кількості вирощуваних на базовому розсаднику декоративних рослин, а також модернізація теплиці туманною системою крапельного зрошення.