Профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2017р. та укладанню колдоговору на 2018р.

23 січня 2018 року в актовій залі ДП «Лебединський лісгосп» відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2017р. та укладанню колдоговору на 2018р.. У конференціїі взяли участь заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки СОУЛМГ Є.М.Фролов, директор ДП «Лебединський лісгосп», голова ППО ДП «Лебединський лісгосп» та делеговані члени профспілки лісгоспу.

Присутні заслухали звіт директора ДП «Лебединський лісгосп» І.М.Гуріна та голови первинної профспілкової організації ДП «Лебединський лісгосп» А.С.Розенка щодо виконання колдоговірних зобов’язань в минулому році. Під час конференції розглянули ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організацію й проведення заходів культурно-масової та спортивної роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки СОУЛМГ Є.М.Фролов у своїй доповіді акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2018 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.