Всеукраїнська науково-практична конференція “Відтворимо ліси разом”

15-16 березня 2018 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Відтворимо ліси разом” присвячена Міжнародному дню Лісу, яка була організована Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Національним університетом біоресурсів та природокористування за підтримки Державного агенства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України.

Мета заходу – привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв.

У конференції брали участь працівники установ лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, профільних науково-дослідних установ, методисти та керівники учнівських лісництв позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

Сумську область репрезентували представники Лебединщини, Ямпільщини та Роменщини. Лебединський край представляла делегація у складі завідуючої відділом еколого-натуралістичного відділу РБДЮТ Гончар С.О., керівника гуртків Карпенко Г.О. та провідного інженера з лісових культур ДП “Лебединський лісгосп” Розенка А.С. Представники Лебединщини взяли участь у тематичній виставці “Лісовідтворення. Пошуки молоді”, пленарному засіданні, роботі дискусійних майданчиків та семінарі-практикумі, який відбувся на базі НУБіП України. По завершенню заходу представники РБДЮТ та ДП “Лебединський лісгосп”отримали сертифікати участі у конференції, а Лебединське районне об’єднання учнівських лісництв “Лісовичок” отримало подяку за участь у тематичній виставці.