Триває підготовка до пожежонебезпечного періоду

Починаючи із січня, в ПД “Лебединський лісгосп” проводиться підготовка до пожежонебезпечного періоду 2018 року. З початку року були проаналізовані пожежі, які виникли в пожежонебезпечний період 2017 року, зроблені необхідні висновки та намічені необхідні заходи щодо протипожежного захисту лісів по лісництвах, техобслуговуванню і ремонту пожежної техніки та механізмів.

Пункти зосередження пожежного інвентаря по лісництвах та лісопожежна станція доукомплектовані всім необхідним інвентарем та засобами пожежогасіння, згідно встановлених норм. Розроблені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж на території ДП “Лебединський лісгосп” на пожежонебезпечний період 2018 року, які включають в себе Лебединський, Тростянецький та Білопільський райони. Дані плани погоджені з усіма сільськими радами, базовими підприємствами в зоні діяльності лісгоспу та затверджені заступниками голів райдержадміністрацій. Заключений договір про техобслуговування телевізійних систем спостереження за лісовими масивами.

У березні місяці був придбаний новий плуг дисковий протипожежний ПДП – 1,2 , який призначений для локалізації лісових пожеж і профілактичних робіт шляхом прокладання протипожежних мініралізованих смуг шириною не меньше 1,2 м і глибиною до 12 см.