Про проведення полювання на території ДП “Лебединський лісгосп” на пернату дичину у мисливський сезон 2018 року

Згідно наказу директора ДП “Лебединський лісгсоп” №300 від 23.07.2018 року та відповідно до ст.19 Закону України “Про мисливське господарство та полювання” було встановлено:

1. Строки полювання на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), перепілку, гусок: сіру, білолобу велику, гуменника з 18-ї години 4 серпня до 31 жовтня 2018 року включно.

2.1. Днями полювання є:

– на пернатих – субота, неділя та середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – четвер ;

2.2. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

гусей – 3; куликів – 10;

качок – 5; голубів – 10;

лисок – 6; перепілок -15;

2.3. Добування вовка, лисиці та єнотоподібного собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця відстрільної картки на добування пернатої дичини.

3. Заборонено:

3.1. Полювання на визначених відтворювальних ділянках.

3.2. Полювання на відстані ближче 200 метрів від будівель населених пунктів та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.

3.3.Полювання в природно-заповідному фонді.

3.3.Використання набоїв споряджених картеччю,кулями та нарізну зброю.

4. У співпраці з представниками органів державної екологічної інспекції в Сумській області, Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства та ГУНП України в Сумській області забезпечена охорону державного мисливського фонду від незаконного користування, дотримання мисливцями правил полювання, норм добування птахів , техніки безпеки на полюванні та пожежної безпеки в мисливських угіддях.

5. Була визначена пропускну спроможність мисливських угідь пернатої дичини в сезоні полювання 2018 року, узгодити її з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА.

6. Допускаються до полювання лише ті мисливці, які мають при собі документи на право полювання, передбачені статтею 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.