Онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»


У ДП «Лебединський лісгосп” постійно проводиться робота щодо належного виконання вимог антикорупційного закону України.

Доводимо до відому, що за підтримки проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався Програмою розвитку ООН в Україні та фінансувався Міністерством закордонних справ Данії, Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено поглиблений онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених Законом України «Про запобігання корупції» заборон та обмежень з урахуванням таких помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики.

Онлайн курс стартував на платформі українського громадського проекту масових відкритих онлайн – курсів «Prometheus» із 21.01.2019.

Зазначений онлайн-курс має на меті допомогти як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегулювати.

Зокрема, в поглибленому онлайн-курсі є можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, більш детально вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності надалі, та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладач курсу бере участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу.

Для участі в онлайн-курсі необхідно зайти на сайт «Prometheus»: www. prometheus.org.ua, на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (постійна адреса: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI102+2019_T1/about ) та зареєструватися.

Вважаємо, що онлайн-курс буде одним із кроків на шляху до підвищення обізнаності осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, прирівняних до них осіб, і вирішення тих питань, які є перепонами для неухильного виконання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших вимог та обмежень, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».