У ДП “Лебединський лісгосп” активно вживаються заходи стосовно стабілізації епідемічної ситуації

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 з урахуванням рішення комісії позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 року №81 та наказу Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства від 13.03.2020 року №16-0, ДП “Лебединський лісгосп” вживає низку заходів.

А саме, створена спеціальна комісія з питань запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Установлений режим підвищеної готовності підсистем охорони і захисту лісів єдиної державної системи цивільного захисту для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в лісгоспі внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Затверджений оперативний план протиепідемічних заходів щодо запобіганню занесенню і поширенню на території ДП “Лебединський лісгосп” гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.