ДП “Лебединський лісгосп” продовжує вживати протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на підприємстві гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку із встановленням режиму надзвичайно ситуації до 24 квітня 2020 року, який спричинений поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, для підсистеми охорони і захисту лісів єдиної державної системи цивільного захисту, ДП “Лебединський лісгосп” продовжує вживати протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на підприємстві гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
На підприємстві проводяться заходи поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (контора апарату управління, контори лісництв, службові та виробничі приміщення структурних підрозділів). Регулярно провітрюються виробничі приміщення.
Також, уточнений перелік сил та засобів, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів, забезпечена їх готовність до виконання визначених завдань.
Тимчасово обмежене відвідування сторонніми особами адміністративного приміщення лісгоспу.
Запроваджено щоденний температурний моніторинг персоналу.
Працівники підприємства забезпечені дезинфікуючими засобами та засоби індивідуальної гігієни.
Призупинено надання адміністративних послуг з видачі щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.
Скасовано проведення особистих прийомів громадян в лісгоспі.
Запити та звернення до Державного підприємства «Лебединське лісове господарств» можна надсилати електронною поштою на адресу cekretar@i.ua . Телефон для довідок: (05445) 2-07-12, факс: (05445) 2-07-12 .