Не підбирайте немічних новонароджених лісових звірят

Дуже часто люди підбирають у лісі та в його околицях немічних дітей козулі, оленя та інших лісових звірів. Вони думать, що вчинили добре, допомогли тваринкі, але ж було б краще залишити їх в лісі, там де вони народилися, в їхньому природному середовищі проживання. Там їх знайдуть батьки та поставлять на ноги. У неволі великі проблеми будуть чекати не тільки на тварин, а і на тих хто їх приютив. З часом, коли тварина почне рости та не зможе реалізовувати свою природню поведінку, вона може пошкодити не лише майно господарів, але і завдати шкоди їхньому здоров’ю.
Так, внаслідок необачних дій жителя Лебединщини, маленьке дитинча козулі залишилося без мами. Козеня підібрали, але коли схаменулися і вирішили повернути його до лісу, то його ніхто не забрав, оскільки від нього вже пахло людьми.
Тепер маленькою тваринкою опікуються єгері Межиріцької мисливської дільниці, до яких звернулися за допомогою. На даний момент козеня знаходиться в захищеному від несприятливих природних умов приміщенні, кожні 4 години єгері кормлять його козячим молоком з глюкозою.