Провели профілактичний рейд

У період надзвичайної пожежної небезпеки особливо небезпечно стає у у лісових масивах. Тут найменша небезпечність з вогнем може призвести до непоправної біди. Лісові пожежі можуть виникати в таку спеку та посуху від найменшої іскри, розбитої або кинутої пляшки, недопалку але частіше від необережного поводження з вогнем, спалювання сміття, випалювання сухої трави, що, на жаль, і зараз має місце у нашій області.

З метою профілактики та недопущення пожеж в природних екосистемах лісовою охороною ДП «Лебединський лісгосп» спільно з співробітниками Лебединського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області було проведено профілактичній рейд на території лісового фонду державного підприємства «Лебединське лісове господарство».

Під час профілактичного рейду було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням про найпоширеніші причини виникнення пожеж, правила пожежної безпеки та провели інструктаж з користування первинними засобами пожежогасіння та про дії у випадку лісової пожежі. Зазначили, що необхідно вжити заходів стосовно тимчасових обмежень доступу населення й в’їзду автотранспорту в ліси.

Ще під час рейду було перевірено мінералізовані смуги , аншлаги та шлагбауми. Громадяни, які на момент проведення рейду були у лісі прослухали інструктаж та отримали тематичні пам’ятки.Шановні громадяни! Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей.

Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».