З професійними святом – Днем працівника лісу !

Традиційно третьої неділлі вересня в Україні відзначається професійне свято працівника лісу. Цьогоріч воно не омине і лісівників Лебединщини, а саме – працівників ДП “Лебединський лісгосп” – підприємства, яке завдяки копіткій роботі кожного із членів колективу та високій дисципліні праці повсякчас модернізується і розвивається.

День працівника лісу – не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті людей у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Шановні колеги, лісівники, друзі, ветерани галузі!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Бажаю щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Щоб ваша невтомна праця щохвилини примножувала зелене багатство нашої країни – Ліс. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров’я. Мудрості і терпіння, злагоди, творчої праці та віри у прекрасне майбутнє України.

З повагою, директор ДП “Лебединський лісгосп Віталій Баранов