Посилюємо українсько-австрійську співпрацю

Держлісагентство провело тренінг по роботі з громадськістю спільно з Федеральним міністерством сталого розвитку та туризму Австрії.

До спілкування долучилися співробітники обласних управлінь та державних лісогосподарських підприємств. У тренінгу взяли участь і представники Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторія Постова (прес-секретар управління) та Світлана Мороз (спеціаліст по роботі з громадськістю ДП «Сумське ЛГ»).

Цікавим для українських фахівців були підходи до залучення громадськості та співпраці з екологічними та природоохоронними організаціями.

Виявилося, є і спільні підходи, наприклад, особливості святкування Міжнародного дня лісів, громадських акцій тощо. Але нам, українцям, є чому повчитися у колег. Важливим напрямком буде організація роботи з дітьми та школярами молодших класів, організація корпоративного стилю поведінки.

Довідково

Міжнародний день лісів, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції A/RES/67/200 і святкується 21 березня. У 2021 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту».

З 2016 року співпраця з австрійською стороною у галузі лісового господарства здійснюється в рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Федеральним міністерством сільського, лісового, водного господарства та екології Австрійської Республіки.