Працівники ДП “Лебединський лісгосп” з нетерпінням чекають покращення погодніх умов для початку лісокультурної кампанії

Так, у 2021 році працівники ДП “Лебединський лісгосп” планують відновити ліси на площі понад 117 га та доповнити лісові культури минулих років на площі близько 90 га. Також, 5 га зрубів, переважно м’яколистяних деревних порід, буде залишено під природне поновлення.


Найбільше планується створити лісових культур за участю головної породи, сосни звичайної – понад 93 га та більше 24 га – дубу звичайного. З метою створення високопродуктивних та біологічно стійких лісових насаджень у лісгоспі планують вводити в склад лісових культур такі другорядні породи, як береза повисла, горіх грецький, горіх чорний, модрина європейська та інші. В планах лебединських лісівників і створення плантацій новорічних ялинок на площі близько 1 га.

Відновлювати ліси у ДП “Лебединський лісгосп” будуть заздалегідь вирощеним на базовому розсаднику якісним посадковим матеріалом. Для цього у 2020 році працівниками лісгоспу на базовому розсаднику Бишкінського лісництва було вирощено понад 900 тис.шт стандартних сіянців сосни, дубу, горіху та ін.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA