Державне підприємство “Лебединське лісове господарство” продовжує надання адміністративних послуг.

Відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішення комісії позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.03.2021 року (протокол № 4), державне підприємство “Лебединське лісове господарствопродовжує надання адміністративних послуг.

На підприємстві дотримуються вимог індивідуального захисту: дистанціювання, дезінфекція рук, носіння засобів індивідуального захисту, проводяться заходи поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (контора апарату лісгоспу, контори лісництв, службові та виробничі приміщення структурних підрозділів). Регулярно провітрюються виробничі приміщення.

Адміністрація ДП “Лебединський лісгосп” звертається до жителів міста та району з проханням не нехтувати дотриманням санітарних вимог, а саме уникати скупчення людей та жорстко дотримуватися вимог індивідуального захисту.