Нагородження Почесною грамотою

02.10.2021 року відсвяткував свій ювілей головний лісничий ДП “Лебединський лісгосп” Москаленко Анатолій Васильович.

Свою трудову діяльність в державному підприємстві “Лебединське лісове господарство” він розпочав з вересня 1983 року після закінчення Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії по спеціальності «лісове господарство» майстром лісу Межиріцького лісництва. З листопада 1983 року по січень 1985 року працював на посаді помічника лісничого Рябушкінського лісництва, з січня 1985 року по липень 1991 року – лісничий та помічник лісничого Українського лісництва. З липня 1991 року по грудень 1993 року – інженер по лісокористуванню лісгоспу . З грудня 1993 року по червень 2003 року призначений на посаду провідного інженера по лісокористуванню. З 10 червня 2003 року і до цього часу працює головним лісничим .

За період роботи на всіх займаних посадах зарекомендував себе як досвідчений, здібний організатор лісогосподарського виробництва, ініціативний , працелюбний , дисциплінований.

Як фахівець має достатній запас знань, енергії. Під його умілим керівництвом виконуються і перевиконуються плани по вирощуванню сіянців, посадці та догляду за лісовими культурами, рубках догляду в молодняках.

Відповідальний, вимогливий до себе та підлеглих. В колективі має авторитет, його поважають колеги. Користується заслуженою повагою, приймає активну участь у громадському житті лісгоспу.

Зразковий сім’янин, батько трьох дітей.

Директор Віталій Миколайович Баранов та весь колектив лісгоспу особисто привітали Анатолія Васильовича з днем народження, побажали міцного здоров’я, терпіння, сил і витримки та вручили Почесну грамоту Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за багаторічну сумлінну працю в галузі лісового господарства, значний особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди 60-річчя від дня народження.