В ДП “Лебединський лісгосп” всі працівники щеплені вакциною від COVID-19

Інфекційне захворювання коронавірусу прийшло в наше життя дуже стрімко. В ДП “Лебединське лісове господарство” миттєво почали виконувати всі рекомендовані дії для непоширення інфекції. Проте найбільш ефективним методом боротьби проти захворювання коронавірусом вважається вакцинація. Тому з перших днів можливості щепитися вакциною, на підприємстві всі керівники структурних підрозділів проводили роз’яснювальні роботи щодо важливості вакцинації. Була проведена масова вакцинація всіх бажаючих працівників і їхніх рідних із залученням на підприємство медичної лабораторії влітку.

Наказ Міністерства охорони здоров’я про обов’язкову вакцинацію робітників для підприємств лісової галузі в ДП “Лебединське лісове господарство” не став неочікуваним, адже на той момент вже більш ніж 70% працівників вже були щеплені. На сьогоднішній день всі працівники вакциновані від COVID-19 і допущені до виконання своїх трудових обов’язків.

За даними Міністерства охорони здоров’я невакциновані мають у 5 разів вищий ризик госпіталізації та майже у 9 разів вищий ризик смерті від COVID-19. 98% госпіталізованих від COVID-19 в Україні — невакциновані.

Тому просимо не зволікати та звернутися до свого сімейного лікаря для запису на вакцинацію – для захисту себе, своїх рідних і оточуючих. Вакцинація — це відповідальність кожного з нас!