Робота державної лісової охорони по ДП “Лебединський лісгосп”

Кількість працівників державної лісової охорони по ДП “Лебединський лісгосп” станом на 15.02.2022 року складає 49 чоловік. Основною метою діяльності державної лісової охорони лісгоспу є здійснення правових лісоохоронних заходів на збереження, розширене відтворення, невиснажливе використання лісових ресурсів та об’єктів тваринного світу.

При лісгоспі створено дві мобільно-рейдові групи, в склад яких ввійшли 10 працівників державної лісової охорони та співробітник поліції. Рейдові групи оснащені всім необхідним для проведення рейдів по охороні лісових насаджень та мисливських угідь, а саме:

– чотири патрульні автомобілі,

– мобільний зв’язок,

– на кожному автомобілі встановлені радіостанції,

– тепловізор та інші спорядження для ефективної роботи по охороні лісів та тваринного світу, як в денний час, так і в вечірній, нічний час.

Починаючи з 01.01.2022 року рейдовими групами проведено 48 рейдів. Затримано 8 порушників лісового та мисливського законодавства. На порушників складені адміністративні матеріали та винесені постанови про притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства.

Працівники державної лісової охорони ДП “Лебединський лісгосп” прикладають максимум зусиль для того, щоб Лебединські ліси були в безпеці.