Лебединські лісівники дякують колегам за допомогу і підтримку.

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу, а дружна лісівнича родина завжди приходить на допомогу у важкі для країни часи. Це ще раз підтвердив ДП «Бродівський лісгосп», котрий надав працівнику нашого підприємства вальнику лісу Бишкінського лісництва Калиті Івану Анатолійовичу благодійну допомогу на відновлення житла, пошкодженого внаслідок бомбардування с. Бишкінь, Лебединської територіальної громади, Сумського району.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Від адміністрації та профспілкового комітету ДП «Лебединський лісгосп» висловлюємо ДП «Бродівський лісгосп» щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашому працівнику. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для лісівників Лебединщини.